Kontakt os

Hovedmail: Cbb-hil@hillerod.dk

 

Køkken Trollesbro          Kokken-cbb@hillerod.dk

Cafeladen                         Cafeladen@hillerod.dk

Viceværterne                    Vicevaert-cbb@hillerod.dk             7232 3609       

Grafisk                               Grafisk-cbb@hillerod.dk           

Montageriet og metal     Cbb-produktion@hillerod.dk

Servicesjakket                   Servicesjakket-cbb@hillerod.dk

Kreakompagniet               Krea-cbb@hillerod.dk

Oasen                                 Oasen-cbb@hillerod.dk                  7232 3628

 

 

 

 

 

 

 

Hillerød Kommune

Trollesmindealle 27
3400 Hillerød
Telefon 7232 0000
Fax 7232 3213
Skriv til Hillerød Kommune
CVR nr. 2918 9366

EAN numre

Åbningstider

Center for beskyttet beskæftigelse er åbent for henvendelse:

Mandag  kl. 8-15

Tirsdag til torsdag kl. 8-16

Fredag kl. 8-14